Szukaj

Baltex , M.Michoński Sp. Jawna

Al. Niepodległości 658, 81-854 Sopot

Tel. 58/7603636, Fax 58/7603600

e-mail: biuro@baltex.pl

BALTEX jest firmą handlową wyspecjalizowaną w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych i części do kserokopiarek, drukarek i faksów. Na polskim rynku działamy od 1992 roku. W tym okresie wypracowaliśmy stałą i pewną pozycję oraz doświadczenie wśród firm zajmujących się handlem hurtowym wyżej wymienionych materiałów. Jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów takich firm jak: Canon, Sharp, Ricoh, Konica Minolta, Toshiba, Kyocera Mita, Xerox, HP, Lexmark, Epson, OCE, OKI, Samsung, Brother co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość przy atrakcyjnych cenach.

Posiadamy status AUTORYZOWANEGO DEALERA firmy Samsung co pozwala oferować naszym klientom rewelacyjne ceny na drukarki, urządzenia wielofunkcyjne a także materiały eksploatacyjne.

Firma Baltex posiada w swojej ofercie materiały oryginalne jak również alternatywne.

Baltex jest dystrybutorem niemieckiej firmy INTEGRAL, producenta tonerów i cząści do kserokopiarek i drukarek, znanego na europejskim rynku z bardzo wysokiej jakości swoich towarów.

W 2006 roku nasza firma została oficjalnym dystrybutorem marki Logic na Polskę, producenta kompatybilnych 100% nowych oraz remanufakturowanych cartridży do drukarek laserowych i atramentowych. Wszystkie produkty firmy LOGIC, posiadają normy jakości ISO 9001:2000 co pozwala naszym klientom oferować je w wielu przetargach na materiały eksploatacyjne. Wydajność wszystkich wkładów do drukarek laserowych marki LOGIC jest zgodna z normą ISO/IEC 19752.

Na rynku lokalnym Baltex świadczy usługi serwisowe w zakresie przglądów, naprawy kserokopiarek oraz drukarek. Zajmujemy się również regeneracją kartidży do drukarek laserowych. ponadto służymy bezpłatna informacją, pomocą techniczną oraz dostawą zamówionych u towarów na terenie trójmiasta.

* Wszystkie znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.